Nowe informacje dotyczące otwarcia przedszkola i w sprawie czesnego

maja 29, 2020

Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol poinformował, iż mając na względzie sytuację na Śląsku i zwiększoną liczbę odnotowanych przypadków koronawirusa w regionie, podjęto decyzję, aby nie otwierać placówek do 7 czerwca 2020 r. Obecnie województwo śląskie jest ośrodkiem o największej liczbie zachorowań, dlatego podobne rekomendacje otrzymały też przedszkola niepubliczne w Pszczynie.

Zapewniamy, iż jesteśmy przygotowani na wznowienie działalności w pierwszym możliwym i bezpiecznym terminie, mając na uwadze zdrowie wszystkich – dzieci, rodziców, dziadków, opiekunów, a także nauczycieli i ich bliskich. Zdrowie jest najważniejsze.

Nowe informacje można przeczytać POD TYM LINKIEM.

Jednocześnie informujemy, że bez względu na to, czy przedszkole zostanie otwarte, czy jeszcze się wstrzymamy z rozpoczęciem przyjmowania dzieci, za miesiąc czerwiec również obniżamy czesne o 50 %.

W dalszym ciągu prosimy jednak o wyrozumiałość. Jako niepubliczne przedszkole (firma zatrudniająca powyżej 9-ciu pracowników na etat) nie jesteśmy objęci żadnym rządowym programem pomocowym, jednak bardzo chcemy utrzymać poziom zatrudnienia i dalsze funkcjonowanie naszej placówki, bez uszczerbku dla nikogo, a już szczególnie dla Państwa dzieci.

Dziękujemy też za dotychczasową współpracę i zrozumienie. Od Państwa opłat również zależy dalsza jakość naszych usług i możliwości, jakie przedszkole będzie mogło zaoferować Państwa dzieciom.

Na bieżąco będziemy także Państwa informować o naszych kolejnych krokach.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Oświadczenie SanepiduPszczółki w domu się nie nudzą